Tel: (0212) 789 5468 veya (0212) 789 3983

Adres: Ferhatpaşa Mh. Şehitler Caddesi, Çakır Apartmanı, No: 10, Çatalca, İstanbul, Türkiye


M.Ç İnşaat, İstanbul ili Çatalca ilçesinin Ferhatpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. M.Ç İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. M.Ç İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, söz konusu arazi veya arsalar veya inşa edilen binaları alıp satmak kiralamak kiraya vermek iş yeri inşaat işlerini yapmak ve anasözleşme sinde yazılı olan diğer işler. MADDE 4 TAŞINIR VE TAŞINMAZ MALLARIN İKTİSABI: Şirket hedeflerini gerçekleştirmek için ve faaliyet sahalarıy la ilgili her türlü taşınır ve taşınmaz mal ve hertürlü ayni hak motorlu araç gemi teçhizat ve donanımı iktisap edebilir ve/veya kiralayabilir bu şekilde iktisap ettiği taşınır ve taşınmaz malları başkalarına devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir bunları başkalarına tahsis edebilir ve bölebilir bunlar üzerinde kendi veya üçüncü kişiler lehine ipotekler ve başka ayni haklar tesis ve fekk edebilir ve bu taşınır ve taşınmazları kısmen yada tamamen başkalarına kiralayabilir satabilir. Şirket hedeflerini gerçekleştirmek ve faaleyetlerini yürütmek amacıyla iç ve dış pazarlardan hertürlü kısa orta ve uzun vadeli borç temin edebilir ve hertürlü teminat veya kredi alabilir ve bu amaçla gerekirse taşınmazları ipotek edebilir ve taşınırları rehnedebilir. Şirket alacaklarını ve haklarını tahsil etmek ve kullanmak amacıyla hertürlü ayni veya şahsi teminat verebilir veya kabul edebilir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak M.Ç İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak M.Ç İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: M.Ç İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak M.Ç İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...