yazdır
 • Nereye: M.Ç İnşaat adresine

M.Ç İnşaat hakkında

M Ç İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, söz konusu arazi veya arsalar veya inşa edilen binaları alıp satmak kiralamak kiraya vermek iş yeri inşaat işlerini yapmak ve anasözleşme sinde yazılı olan diğer işler. MADDE 4 TAŞINIR VE TAŞINMAZ MALLARIN İKTİSABI: Şirket hedeflerini gerçekleştirmek için ve faaliyet sahalarıy la ilgili her türlü taşınır ve taşınmaz mal ve hertürlü ayni hak motorlu araç gemi teçhizat ve donanımı iktisap edebilir ve/veya kiralayabilir bu şekilde iktisap ettiği taşınır ve taşınmaz malları başkalarına devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir bunları başkalarına tahsis edebilir ve bölebilir bunlar üzerinde kendi veya üçüncü kişiler lehine ipotekler ve başka ayni haklar tesis ve fekk edebilir ve bu taşınır ve taşınmazları kısmen yada tamamen başkalarına kiralayabilir satabilir. Şirket hedeflerini gerçekleştirmek ve faaleyetlerini yürütmek amacıyla iç ve dış pazarlardan hertürlü kısa orta ve uzun vadeli borç temin edebilir ve hertürlü teminat veya kredi alabilir ve bu amaçla gerekirse taşınmazları ipotek edebilir ve taşınırları rehnedebilir. Şirket alacaklarını ve haklarını tahsil etmek ve kullanmak amacıyla hertürlü ayni veya şahsi teminat verebilir veya kabul edebilir.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

M.Ç İnşaat için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Firmaİnşaat

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar