Tel: (0216) 302 8903

Adres: Atatürk Cad. No: 51 Finansbank Yanı Kozyatağı Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


McDonald's Kozyatağı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. McDonald's Kozyatağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. McDonald's Kozyatağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak McDonald's Kozyatağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak McDonald's Kozyatağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: McDonald's Kozyatağı

0 görüş var

McDonald's Kozyatağı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
McDonald's Kozyatağı
Sahrayı Cedit Mah.Atatürk Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 302 8903 McDonald's Kozyatağı

Aşağıdaki formu kullanarak McDonald's Kozyatağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...