Tel: (0232) 343 6434

Adres: Mevlana Mah. 1776 Sok. No: 2, 2bornova, , Bornova İzmir, Türkiye


Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 343 6434 Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mazhar Zorlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...