Tel: (0212) 482 6054

Adres: Çifte Havuzlar Yolu Mutlu Aksu San. Sit. No: 105 Bayrampaşa İstanbul İstanbul, Türkiye


Mayda İplik, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Terazidere Mah. mahallesinde (Çifte Havuzlar Caddesi) yer alıyor. Mayda İplik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mayda İplik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Pamuk-Polyester-Gipe-Likra-Akrilik ve Her Nevi İplik Alım Satımı (212)4826054 Çifte Havuzlar Yolu Mutlu Aksu San.Sit. no:105 B.paşa-ist

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mayda İplik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mayda İplik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mayda İplik

0 görüş var

Mayda İplik adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Mayda İplik
Terazidere Mah.Çifte Havuzlar Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 482 6054 Mayda İplik

Aşağıdaki formu kullanarak Mayda İplik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...