Tel: (0312) 444 6292

Adres: Ali Suavi Sok. No: 64 Maltepe, Çankaya, Ankara, Türkiye


Maya Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Eti Mah. mahallesinde (Ali Suavi Sokak) yer alıyor. Maya Göz Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maya Göz Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maya Göz Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maya Göz Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maya Göz Merkezi

0 görüş var

Maya Göz Merkezi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Maya Göz Merkezi
Eti Mah.Ali Suavi Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 444 6292 Maya Göz Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Maya Göz Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...