Tel: (0212) 603 0898

Adres: 29 Ekim Cad. 1. Sok. No: 14 Köy Altı Mevkii Atölye Blok Kuyumcukent Kat: 5 Yenibosna Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Şirinevler Mah. mahallesinde (1. Sokak) yer alıyor. Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek. Şirket lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları iktisap edebilir satabilir başkasında kiralayabilir veya kiraya verebilir teminatlı veya teminatsız her türlü para istikraz edebilir alacaklarına karşılık rehin ve ipotek alabilir bu ipoteklerin terkini talep edebilir kanunun tayin ettiği çerçeve dahilinden her türlü teminat verebilir ve gayrimenkuller üzerinde alacaklıları lehine veya 3. şahıslar lehine veya ipotek tesis edebilir kefil olabilir şirket menkul ve gayrimenkulleri üzerinden intifa irtifak sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir hakları ile medeni kanunun hükümleri gereğince ayni veya gayri maddi haklarla ilgili her çeşit iltizam ve tasar ruf işlemleri yapabilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksip parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufla rı gerçekleştirebilir ve 29. 11. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maya Dizayn Reklam Ve Kuyumculuk