Tel: (0212) 321 8500

Adres: Fatih Sultan Mehmet Cad. Serdar Sok. No: 39 Hamidiye Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Mavi Yılmazlar, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Hamidiye Mah. mahallesinde (Serdar Sokak) yer alıyor. Mavi Yılmazlar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mavi Yılmazlar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mavi Yılmazlar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mavi Yılmazlar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mavi Yılmazlar

1 görüş var

  • SÜPER KALİTE VE FİYATLAR= MAVİ YILMAZLAR

    Misafir, 03.12.2010 21:29:00

Aşağıdaki formu kullanarak Mavi Yılmazlar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...