Tel: (0212) 251 5522

Adres: Halaskargazi Caddesi, No: 27, Pekin Apartmanı, Harbiye, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Mavi Düş Turizm Hizmetleri, İstanbul ili Şişli ilçesinde (Sıraselviler Caddesi) yer alıyor. Mavi Düş Turizm Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mavi Düş Turizm Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Mavi Düş Turizm Hizmetleri
  Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.85 puan aldı.
 • Bir süredir kurumsal, diğer yandan da ilk ve son kez kişisel vize müşterisi olduğum firmaya her müşterinin hakkı olan ödeme detayını sorduğum için şirket ortağı tarafından nezaket kuralları dışında bir davranışla karşılaştım. Müşteri bilgi alma haklılığı ve iletişim konusunda eğitime ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • güncel ve faydalı

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mavi Düş Turizm Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mavi Düş Turizm Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mavi Düş Turizm Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Mavi Düş Turizm Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...