Tel: (0232) 487 8888

Adres: Mehmet Akif Caddesi, No: 101, Nato Kavşağı, Şirinyer, Buca, İzmir, Türkiye


Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi), İzmir ili Buca ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde (Mehmet Akif Caddesi) yer alıyor. Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi)

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi (Doruk Tıp Merkezi) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...