Adres: Gebze, 1803. Sk, Barış, , Kocaeli, Türkiye


Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Barış Mah. mahallesinde (1803. Sokak) yer alıyor. Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası

0 görüş var

Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası
Barış Mah.1803. Sokak, Gebze, Kocaeli.
Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Matesan Oluklu Mukavva Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...