Tel: (0212) 629 0505

Adres: Yüzyıl Mah. Matbaacılar Sitesi 1. Cad. Yönetim Binası kemalpaşa , Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • site
  • Bu firma 29 senedir faal

Matbaacılar Sitesi Bağcılar, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (Veysel Karani Caddesi) yer alıyor. Matbaacılar Sitesi Bağcılar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Matbaacılar Sitesi Bağcılar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Arsa ve arazi satın alır, birleştirir imar planına uygun biçimde böldürerek altyapı, plan, proje ve maliyet hesapları hazırlar ve ortaklarına toplu işyeir yaptırır. Taşınır ve taşınmaz mallar ve haklar edinir bunları satar ipotek eder kiraya verir işletir ve kullandırır ve 9. 12. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Matbaacılar Sitesi Bağcılar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Matbaacılar Sitesi Bağcılar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Matbaacılar Sitesi Bağcılar

0 görüş var

Matbaacılar Sitesi Bağcılar adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Matbaacılar Sitesi Bağcılar
100. Yıl Mah.Veysel Karani Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 629 0505 Matbaacılar Sitesi Bağcılar

Aşağıdaki formu kullanarak Matbaacılar Sitesi Bağcılar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...