Tel: (0212) 221 7862 veya (0212) 221 7992

Adres: Darülaceze Cad. Maliye Kompleksi, Cevahir Otel Yanı Halide Edip Adıvar Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü

0 görüş var

Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.35 puan almıştır.
Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü
Merkez Mah.Darülaceze Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 221 7862 Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Maslak Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...