Tel: (0212) 346 2424

Adres: Darüşşafaka Mh. Büyükdere Caddesi, Maslak Asb. Orduevi, Maslak, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Maslak Astsubay Orduevi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Darüşşafaka Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Maslak Astsubay Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maslak Astsubay Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Maslak Astsubay Orduevi
  Toplam 54 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.15 puan aldı.
 • Çok çok müthiş bir yer. Yeşilin arasında araya serpilmiş mavinin içinde huzurlu güzel bir düğüne tanıklık ettim. Metro istasyonunun gelmesiyle ulaşımı çok kolay hale gelmiş ayrıca. Atatürk oto sanayi sitesi durağının hemen karşısında giriş yapabilirsiniz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • tek kelime ile HARİKA

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Çok güzel bir çalışma sağolun her türlü nasıl gidebiliceğimiz anlatılıyor :)

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maslak Astsubay Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maslak Astsubay Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maslak Astsubay Orduevi