Tel: (0212) 671 4530

Adres: İkitelli Org. San. Böl. Eskoop San. Sit. C - 8 Blok No: 500 Başakşehir , İstanbul, Türkiye


Mas Makina ve Otomasyon, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Eskoop) yer alıyor. Mas Makina ve Otomasyon yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mas Makina ve Otomasyon nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız ev tekstili üretim makinalarının imalatını yapmaktadır. Bu makinalar;Tam Otomatik Yastık Dolum Makinası,Elyaf Açma Makinası,Elyaf Boncuk Makinası,Elyaf Ambar Balya Açıcı Makinası;Yastık Presi ve Yastık Paketleme Makinasıdır.İlkemiz son teknolojiyi makinalarımızla bütünleştirerek daha verimli,daha ergonomik ve daha ekonomik sistemler oluşturmaktır.


2 görüş var

  Mas Makina ve Otomasyon
  Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
 • Dürüst makinacılık yapıyorlar.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • hayırlı işler

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mas Makina ve Otomasyon nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mas Makina ve Otomasyon konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mas Makina ve Otomasyon