Tel: (0212) 671 4530

Adres: İkitelli Org. San. Böl. Eskoop San. Sit. C - 8 Blok No: 500 Başakşehir / İstanbul İstanbul, Türkiye


Mas Makina ve Otomasyon, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Eskoop) yer alıyor. Mas Makina ve Otomasyon yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mas Makina ve Otomasyon nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız ev tekstili üretim makinalarının imalatını yapmaktadır. Bu makinalar;Tam Otomatik Yastık Dolum Makinası,Elyaf Açma Makinası,Elyaf Boncuk Makinası,Elyaf Ambar Balya Açıcı Makinası;Yastık Presi ve Yastık Paketleme Makinasıdır.İlkemiz son teknolojiyi makinalarımızla bütünleştirerek daha verimli,daha ergonomik ve daha ekonomik sistemler oluşturmaktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mas Makina ve Otomasyon nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mas Makina ve Otomasyon konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mas Makina ve Otomasyon

2 görüş var

  • Dürüst makinacılık yapıyorlar.

    Misafir, 28.03.2011 12:30:00

  • hayırlı işler

    Misafir, 28.03.2011 12:29:00

Aşağıdaki formu kullanarak Mas Makina ve Otomasyon ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...