Tel: (0212) 281 0142 veya (0850) 220 0967

Adres: Dereboyu Caddesi, Ambarlıdere Yolu, No: 4 Kat: 1, Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Mars Sinema A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Ortaköy Mah. mahallesinde (Ambarlıdere Sokak) yer alıyor. Mars Sinema A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mars Sinema A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü yazlık kışlık ve cep sinemaları kurmak kurulmuş olan bu tip yerlerin işletmeciliğini yapmak kiralamak kiraya vermek ve 16. 7. 2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


2 görüş var

  Mars Sinema A.Ş.
  Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
 • Çok büyük bir ayıp... 19 Ağustos Salı günü 5 yaşında oğlumu Çekmeköy Meydan şubenizin 13:45 matinesine bir filme getirdim. Cafe bölümünüzde çok büyük bir tadelle standı var ve oğlum bir tane istedi; resimleri de elimde mevcut. 1 soda, 1 dondurma ve 2 tadelle sipariş ettiğimde; tadelle satışı sadece aşağıdan kupon ile olabiliyor dendi; rica ettiğimde ise stand üzerinde gözükenin sistemde tanımlı olmadığını ve 2 katı büyüklükte 5 TL'lik olan ürün barkodunu okutarak küçük ürünü verebileceklerini ilettiler. Ona da tamam dediğimde bu sefer yasak ama dediler ve sonunda alamadım. Çocuğuma teşhir edilen ürünü neden alamadığımızı açıklayamadım ve şimdi mutsuz. Onun için izin aldım ve yaşatacağım güzel gün sabote edildi. Nasıl telafi edilecek??? Lütfen hatanızı düzeltin ve yinelemeyin. Ya da dikkate almayın... Size hangisi yakışırsa... Teşekkürler şimdiden.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Mars cinebonus Kanyonda telefonla rezervasyon yaptırmak MÜMKÜN DEğžİL ayrıca ÇOK SİNİR BOZUCU - 5 kere peş?peş?e 8. sırada bekletildim her seferinde sıra geldiğ?inde çaldı çaldı açan OLMADI-birde GÜVENİLİR bir ses yanıtlanICAKSINIZ BEKLEYİN DİYOR - SAKIN İNANMAYIN - 45 DK. BEKLEDİM SIRA GELİYOR AÇMIYORLAR REZALETTT - Eminim açıklamaları Çok YOğžUNUZ OLURDU KONUşžABİLSEYDİM. O zaman kurma bu sistemi - ÇOK AMATÖRLER YAZIKKKK

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mars Sinema A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mars Sinema A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mars Sinema A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Mars Sinema A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...