Tel: (0212) 281 0142

Adres: Aydın Sok. No: 4/7 Dünya Göz Hastanesi Yakınında Dağlı Apt. Levent Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Mars Sinema, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde (Aydın Sokak) yer alıyor. Mars Sinema yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mars Sinema nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Mars Sinema
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.
  • Mars cinebonus Kanyonda telefonla rezervasyon yaptırmak MÜMKÜN DEğžİL ayrıca ÇOK SİNİR BOZUCU - 5 kere peş?peş?e 8. sırada bekletildim her seferinde sıra geldiğ?inde çaldı çaldı açan OLMADI-birde GÜVENİLİR bir ses yanıtlanICAKSINIZ BEKLEYİN DİYOR - SAKIN İNANMAYIN - 45 DK. BEKLEDİM SIRA GELİYOR AÇMIYORLAR REZALETTT - Eminim açıklamaları Çok YOğžUNUZ OLURDU KONUşžABİLSEYDİM. O zaman kurma bu sistemi - ÇOK AMATÖRLER YAZIKKKK

    0/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mars Sinema nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mars Sinema konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mars Sinema