Tel: (0212) 466 4488

Adres: İncirli Cad. No: 38 İş Bankası Karşısı İlker Apt. Kartaltepe Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Marmaris Büfe, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Marmaris Büfe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmaris Büfe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmaris Büfe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmaris Büfe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmaris Büfe

1 görüş var

  • Mola için güzel bir seçim lezzette mükemmel

    Misafir, 19.04.2014 14:51:00

Marmaris Büfe adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.07 puan almıştır.
Marmaris Büfe
Zuhuratbaba Mah.İncirli Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 466 4488 Marmaris Büfe

Aşağıdaki formu kullanarak Marmaris Büfe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...