Tel: (0212) 250 2302

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 9/A Kocatepe Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Marmaris Büfe, Taksim, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Marmaris Büfe, Taksim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmaris Büfe, Taksim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmaris Büfe, Taksim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmaris Büfe, Taksim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmaris Büfe, Taksim

0 görüş var

Marmaris Büfe, Taksim adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Marmaris Büfe, Taksim
Kocatepe Mah.Cumhuriyet Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 250 2302 Marmaris Büfe, Taksim

Aşağıdaki formu kullanarak Marmaris Büfe, Taksim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...