Tel: (0216) 337 5604

Adres: Bağdat Cad. No: 3/4-5 Kızıltoprak İşhanı Fenerbahçe Mh. Kızıltoprak Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Marmaris Büfe, Kızıltoprak, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Zühtüpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Marmaris Büfe, Kızıltoprak yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmaris Büfe, Kızıltoprak nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmaris Büfe, Kızıltoprak nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmaris Büfe, Kızıltoprak konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmaris Büfe, Kızıltoprak

0 görüş var

Marmaris Büfe, Kızıltoprak adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Marmaris Büfe, Kızıltoprak
Zühtüpaşa Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 337 5604 Marmaris Büfe, Kızıltoprak

Aşağıdaki formu kullanarak Marmaris Büfe, Kızıltoprak ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...