Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi logo

Tel: (0216) 399 9371 veya (0216) 399 9384

Adres: E-5 Yan Y. No:, Kartal Araştırma Hastanesi Yanı Cevizli Mh. Kartal, İstanbul, Türkiye


Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (D-100 Güney Yanyolu) yer alıyor. Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

0 görüş var

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi
Cevizli Mah.D-100 Güney Yanyolu, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 399 9371 Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...