Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi logo

Tel: (0212) 507 9925

Adres: Ressam Namık İsmail Sokak, No: 1, Pk: 34180, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Ressam Namık İsmail Sokak) yer alıyor. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

0 görüş var

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Bahçelievler Mah.Ressam Namık İsmail Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 507 9925 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...