Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü logo

Tel: (0216) 414 0545

Adres: Göztepe Mh. Sarayyolu Caddesi, Mü Göztepe Yerleşkesi, Pk: 34722, Göztepe, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Eğitim Mah. mahallesinde (Sarayönü Caddesi) yer alıyor. Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Atatürk Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu, Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Avrupa Birliği Enstitüsü, Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölümü ve Türk Dili Bölümü bulunmaktadır.


0 görüş var

    Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...