Tel: (0216) 414 0545

Adres: Marmara Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Göztepe Kampüsü, Eğitim Mh. Sarayyolu Cd. Pk: 34722, Göztepe, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Marmara Üniversitesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Eğitim Mah. mahallesinde (Sarayönü Caddesi) yer alıyor. Marmara Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmara Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmara Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmara Üniversitesi

1 görüş var

  • dışrda çok güzel gözüküyo inşllah bende gelebilirim oraya

    Misafir, 14.04.2010 20:23:00

Marmara Üniversitesi adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Marmara Üniversitesi
Eğitim Mah.Sarayönü Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 414 0545 Marmara Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Marmara Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...