yazdır
 • Nereye: Marmara Cafe, Beyoğlu adresine

Marmara Cafe, Beyoğlu hakkında

Sarı Marmara Gıda San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Tüm yiyecek ve içecek maddelerini kapsamak üzere gıda sanayi ve ticareti ile ilgili işletmeler kurmak ve çalıştırmak, büfe ve lokanta işletmeciliği yapmak. Bitkisel ve hayvansal maddeleri aynen veya işleyerek dondurulmuş, eritilmiş ve kurutulmuş paketlenmiş olarak iç ve dış pazarlara satmak, keza bu cümleden olmak üzere her türlü gıda maddelerinin imali, yurt içinde pazarlanması, toptan ve perakende satışını ithalat, ihracatını yapmak Şirket maksat ve mevzuunun icap ettirdiği bilcümle menkul ve gayrimenkul malları temelek edebilir bunların üzerinde her türlü hukuki tasarruflarda bulunabilir bu kabil malları iktisap edebilir gereğinde bunları terrar satabilir inşaa ettirebilir başkalarından kiralayabileceği gibi aynı maksatla başkalarına da kiraya verebilir gereğinde bunları onarır ve genişletebilir, Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için para istikraz edebilir bu cümleden olmak üzere kanun tayin ettiği çerçeve dahilinde her türlü teminat verebilir ve özellikle mal varlığına dair menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde alacaklıları lehinde rehin ve ipotek tesis edebilir veya alacağı karşılığında ahardan ipotek ve rehin alabilir iş bu ipoteklerin terkini talep edebilir, Şirket alacaklarını teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehni alabilir fek edebilir şirket konusunda mütevellit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehni yapabilir ve şirketin anasözleşmesin de yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Marmara Cafe, Beyoğlu için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar