Tel: (0212) 244 5068

Adres: Büyükparmakkapı Sok. İstiklal Cad. No: 6 Katip Mustafa Çelebi Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Marmara Cafe, Beyoğlu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Katip Mustafa Çelebi Mah. mahallesinde (Büyük Parmakkapı Sokak) yer alıyor. Marmara Cafe, Beyoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marmara Cafe, Beyoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tüm yiyecek ve içecek maddelerini kapsamak üzere gıda sanayi ve ticareti ile ilgili işletmeler kurmak ve çalıştırmak, büfe ve lokanta işletmeciliği yapmak. Bitkisel ve hayvansal maddeleri aynen veya işleyerek dondurulmuş, eritilmiş ve kurutulmuş paketlenmiş olarak iç ve dış pazarlara satmak, keza bu cümleden olmak üzere her türlü gıda maddelerinin imali, yurt içinde pazarlanması, toptan ve perakende satışını ithalat, ihracatını yapmak Şirket maksat ve mevzuunun icap ettirdiği bilcümle menkul ve gayrimenkul malları temelek edebilir bunların üzerinde her türlü hukuki tasarruflarda bulunabilir bu kabil malları iktisap edebilir gereğinde bunları terrar satabilir inşaa ettirebilir başkalarından kiralayabileceği gibi aynı maksatla başkalarına da kiraya verebilir gereğinde bunları onarır ve genişletebilir, Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için para istikraz edebilir bu cümleden olmak üzere kanun tayin ettiği çerçeve dahilinde her türlü teminat verebilir ve özellikle mal varlığına dair menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde alacaklıları lehinde rehin ve ipotek tesis edebilir veya alacağı karşılığında ahardan ipotek ve rehin alabilir iş bu ipoteklerin terkini talep edebilir, Şirket alacaklarını teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehni alabilir fek edebilir şirket konusunda mütevellit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehni yapabilir ve şirketin anasözleşmesin de yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marmara Cafe, Beyoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marmara Cafe, Beyoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marmara Cafe, Beyoğlu

0 görüş var

Marmara Cafe, Beyoğlu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Marmara Cafe, Beyoğlu
Katip Mustafa Çelebi Mah.Büyük Parmakkapı Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 244 5068 Marmara Cafe, Beyoğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Marmara Cafe, Beyoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...