Tel: (0212) 660 0472

Adres: Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No: 1 Carousel AVM Kat: Zemin Dük:1 Ataköy 1. Kısım Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Marks & Spencer, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 1 Mah. mahallesinde (Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi) yer alıyor. Marks & Spencer yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Marks & Spencer nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Marks & Spencer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Marks & Spencer konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Marks & Spencer

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Marks & Spencer ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...