Tel: (0212) 453 1600 veya (0850) 300 1847

Adres: Karadeniz Mh. Ertuğrul Gazi Caddesi, No: 4, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Markafoni.com, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mah. mahallesinde (Ertuğrul Gazi Caddesi) yer alıyor. Markafoni.com yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Markafoni.com nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Markafoni.com
  Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.
 • Markofonı gıbı bır kurumda tel ettıgımde danısacak kımseye ulasamıyorum bır danısmanla mı calısıyorsunuz!!!ortalama bekleme surenız bur dk denılıyo bes dk bekledım ve sonuc alamadım...

  1/ 5 yıldız
  ,

 • He bu arada markafoni.com'u kullanacak olanlara yönelik: güvenilir bir alışveriş sitesidir. Hatta en güvenilirdir. Müşterilerine önem veren nadir e-ticaret platformlarından bir tanesidir. Şikayetiniz yarım kalmaz çözüme ulaştırır sorgusuz sualsiz iadenizi gerçekleşir. Son günlerde nasıl bilmiyorum fakat öncesinde işler gayet sorunsuz bir şekilde müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde gerçekleşiyordu. Hatta ekşisözlük'de yazarsanız anında çözümü üretilir.

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Tuzladaki kargolama merkezi ayrıdır yönetim merkezi burasıdır. Hiç gelmemiş birisi için binayı bulmak zordur. Ama bulunur. Şirketin önemli bir kısmı kendini sosyalizmin ve arada sırada biranın dibini bulabilen insanlarla doludur. Son gezi parkı olaylarıyla sosyalistlerin sosyalistlikleri tavan yapmıştır. Fakat iş asıl uygulamaya geldiğinde çamura yatılmaktadır. Çünkü çalışanlar mesaiye kalır ücreti ödenmez onun yerine büfeden iki çikolata bir meyvesuyu ile kandırılır. Ulahn arkadaş sosyalizm batılılaşma hak yemek hakkını yedirmekmidir? Fakat markafoni kurulduğundan beri bu şekildedir. Anlayacağınız Cihangir sosyalistlerindendir. Neyse alan memnun satan memnun. Bu arada hakkını yemeyelim rahat çalışabileceğiniz; yarım saatte bir çay kahve içebileceğiniz, gırla dedikodu neşe içinde çalışabileceğiniz nadir yerlerden bir tanesidir.

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Markafoni.com nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Markafoni.com konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Markafoni.com

Aşağıdaki formu kullanarak Markafoni.com ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...