Tel: (0332) 351 2512

Adres: Beyazıt Mah. Sultan Cem Cad. No: 126, Selçuklu, Konya, Türkiye


Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Beyazıt Mah. mahallesinde (Sultan Cem Caddesi) yer alıyor. Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu adlı mekan, 69 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.7 puan almıştır.
Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
Beyazıt Mah.Sultan Cem Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 351 2512 Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...