Tel: (0312) 270 8785

Adres: M. Çakmak M. Bülbül Sk. Sincan, Ankara, Türkiye


Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinde yer alıyor. Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben daha önce bu okulda okudum .
    İlk üç sınıfımı bu okulda ı şubesinde okudum. şu anda yedinci sınıftayım.Bu okul gayet güzel ve iyi bir eğitim veriyor. Ben de orada yetiştiğimden biliyorum...
    öğretmenler gayet iyi...

    Misafir, 07.03.2011 14:26:00

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
, Sincan, Ankara.
+90(0312) 270 8785 Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...