Tel: (0212) 424 2151

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Yavuz Selim Sok. Bila No Sefaköy, Küçükçekmece, İst, İstanbul, Türkiye


Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde yer alıyor. Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ana okulu öğretmenim GAMZE YUMURTACI ve 1. 2. sınıf öğretmenim KEMAL ALAKAYAYA teşekkür ederim

    Misafir, 02.07.2011 16:44:00

  • çok güzel okul

    Misafir, 30.05.2011 20:23:00

Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
Fevzi Çakmak Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 424 2151 Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...