Tel: (0212) 217 9602

Adres: Gazeteciler Sitesi Sağlam Fikir Sok. No. 7 Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 217 9602 Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Pakmaya İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...