Tel: (0442) 317 2269

Adres: Erzurum, Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi, , Erzurum, Türkiye


Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi, Erzurum ili ilçesinde yer alıyor. Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi

0 görüş var

Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi
, , Erzurum.
+90(0442) 317 2269 Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mareşal Fevzi Çakmak Askeri Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...