Tel: (0482) 313 3400 veya (0482) 313 3444

Adres: Şanlıurfa-mardin Yolu Üzeri, Kızıltepe, Mardin, Türkiye


Mardin Havalimanı, Mardin ili Kızıltepe ilçesinin Kızıltepe Mah. mahallesinde (Şanlıurfa Mardin Yolu) yer alıyor. Mardin Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mardin Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Mardin Havalimanı
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mardin Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mardin Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mardin Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Mardin Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...