Tel: (0212) 273 2727 veya (0212) 273 2728

Adres: Yıldız Posta Cad. No: 13 Gayrettepe Mh. Gayrettepe Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Manolya Pastaneleri Gayrettepe, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Yıldız Posta Caddesi) yer alıyor. Manolya Pastaneleri Gayrettepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manolya Pastaneleri Gayrettepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Manolya Pastaneleri Gayrettepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manolya Pastaneleri Gayrettepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manolya Pastaneleri Gayrettepe

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Manolya Pastaneleri Gayrettepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...