Tel: (0236) 231 4605

Adres: Manisa, 1516. Sk, 45040 2. Anafartalar, , Manisa, Türkiye


Manisa Tarım İl Müdürlüğü, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin 2. Anafartalar Mah. mahallesinde (1516. Sokak) yer alıyor. Manisa Tarım İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manisa Tarım İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Manisa Tarım İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manisa Tarım İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manisa Tarım İl Müdürlüğü

0 görüş var

Manisa Tarım İl Müdürlüğü adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Manisa Tarım İl Müdürlüğü
2. Anafartalar Mah.1516. Sokak, Şehzadeler, Manisa.
+90(0236) 231 4605 Manisa Tarım İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Manisa Tarım İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...