Adres: Manavgat Büyük Şelale, Manavgat, , Antalya, Türkiye


Manavgat Şelalesi, Antalya ili Manavgat ilçesinin Salkım Evler Mah. mahallesinde (3524. Sokak) yer alıyor. Manavgat Şelalesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manavgat Şelalesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Manavgat Şelalesi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.
  • Tam bir hayal kırıklığı...manavgat şelalesini merak eden ve görmek isteyen arkadaşlara tavsiyem bırakın hayallerinizde kalsın gördüğünüz zaman tam bir hayal kırıklığına uğrayacaksınız ben tatilimi sırf burayı görmek için bir gün uzattım ve 100 km yol yaptım sonrası tam bir hüsran ya arkadaş giriş 5 tl tmm bi sıkıntı yok içeri girdiğinizde gözünüz hemen meşhur şelaleyi arıyor hemen göremezsiniz dört bir tarafı çay bahçeleriyle kapatılmış ziyaretçilere demir korkuluklarla çevrili 5 metrelik bir alan ayrılmış aman allahım korkuluklar kir pas içinde hatıra fotoğrafı çekinebilmeniz için pasları silmelisiniz sezon açılmadan önce burayı boyamak bu kadarmı zor elinize çöp alsanız atacak çöp kutusu yok insanlar sırt sırta hatıra fotosu çekınmeye çalışıyor çocuklarıyla burayı görmek isteyen ailelerede tavsıye sakın böyle bi yanlış yapmayın çocuklarım suya düşmesin diye strese girersiniz hiç bir güvenlik önlemi yok zaten yürüyebiliceğiniz bir alanda yok her taraf kapalı vede pislik içinde

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Manavgat Şelalesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manavgat Şelalesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manavgat Şelalesi