Tel: (0312) 368 7861

Adres: T.C. Mamak Kaymakamlığı, Hüseyin Gazi Mahallesi Mamak Cad. No: 179 Kaymakamlık Binası A Blok Zemin Kat Mamak, Ankara, Türkiye


Mamak Kaymakamlığı, Ankara ili Mamak ilçesinin Hüseyingazi Mah. mahallesinde (Hükümet Konağı) yer alıyor. Mamak Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mamak Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Mamak Kaymakamlığı
  Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.67 puan aldı.
 • sayın kaymakan ben mamak kutludüğün de ikahmet etmekteyim her hafta sonları (c.t pz)düğünlerde yollar trafiğe kapatılıp havaya rasgele ateş ediliyor.muktarımız var kendiside ayak,ayak üstüne atıp olanları seyrediyor.sizden ricam düğünlerin nikah salonlarında yapılmasıdır.Saygılarımla..

  45/ 5 yıldız
  ,

 • sevgili kaymakamım tapu daiesinin önündeki rezilligi hiçmi görmüyosunuz insanlıgın bittigi tek yer mamak tapu dairesi bukadar rezil bir tapu yok ve sizler hergün içindesiniz inşaat var mesai saati içinde nasıl çalışılıyo ve orada bir insana birşey olsa suçlusu kim olacak en geri tapu mamak tapu

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mamak Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mamak Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mamak Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Mamak Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...