Tel: (0312) 369 9030 veya (0312) 368 1991

Adres: Bahçeleriçi Mh. 265/10. Sokak, No: 1, Mamak, Ankara, Türkiye


Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü, Ankara ili Mamak ilçesinin Demirlibahçe Mah. mahallesinde yer alıyor. Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü

1 görüş var

  • neden telefonlara bakılmıyor nasıl bilgi alıcaz biz ? sınav sonuçlarımı öğrenicem 1 saattir arıyorum telefona bakan yok

    Misafir, 31.03.2014 14:49:00

Aşağıdaki formu kullanarak Mamak Halk Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...