Adres: Mamak Aml Ve Gıda Teknolojileri Ve Pastacılık Ml, Mamak, 06260 Hüseyingazi, , Ankara, Türkiye


Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi, Ankara ili Buca ilçesinin Hüseyingazi Mah. mahallesinde yer alıyor. Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi

0 görüş var

Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.08 puan almıştır.
Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi
Hüseyingazi Mah., Buca, Ankara.
Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mamak AML ve Gıda Teknolojisi Pastacılık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...