Maltepe Belediyesi logo

Tel: (0216) 458 9999 veya (0216) 457 0660

Adres: Feyzullah Mh. Bağdat Caddesi, No: 292, Maltepe Belediye Başkanlığı, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Maltepe Belediyesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Feyzullah Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Maltepe Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maltepe Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Maltepe Belediyesi
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.98 puan aldı.
 • Uzun zamandır yazmak istediklerimi ancak bugün paylaşıyorum... Annemi kaybettim belediyeye başvurduğumda umduğumdan çok yakınlık gördüm..Gerek işlerimde sağlanan kolaylık gerekse telefon açarak başsağlığı dilekleri olsun üzüntümün arasında beni fazlasıyla memnun etti. Şimdi de yöneticisi olduğum apartmanın ilaçlanması için açtığım telefondan sonra aynı gün içinde arkadaşlarınızın gelmesi ve bugün tekrar ilaçlama talebi yaptığım altın masa çalışanlarının ilgisi çok güzel...Bu yüzden hepinize çalışmalarınızdan ötürü teşekkür etmek isterim...İyi çalışmalar. Nükhet Zeynep Kurç

  5/ 5 yıldız
  ,

 • siz bir doktor olarak tabiblik alaninda olsun veya halka hizmet olsun diye bld baskanı oldunuz sikayetleri birebir kaale almalısınız benim sıfır diye aldığim eve iskan verilmiş sizinde bir görmenizi isterim

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maltepe Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maltepe Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maltepe Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Maltepe Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...