Tel: (0216) 370 4194

Adres: 2. İlkokul Cad. No: 18 Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Maltepe Baharat, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (İkinci İlkokul Caddesi) yer alıyor. Maltepe Baharat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maltepe Baharat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maltepe Baharat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maltepe Baharat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maltepe Baharat

0 görüş var

Maltepe Baharat adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Maltepe Baharat
Bağlarbaşı Mah.İkinci İlkokul Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 370 4194 Maltepe Baharat

Aşağıdaki formu kullanarak Maltepe Baharat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...