Tel: (0216) 441 2225

Adres: Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No : 20 Maltepe, İstanbul, Türkiye


Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde yer alıyor. Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi

1 görüş var

  • iniinşahatından beri takip ediyorum eşsiz eğtim yuvasını yavrularımızakazandıran değerli gönül dostlarının ellerinden öperim konfarassalonu çok güzel olmuş ğidip görmenizitavsiyeediyorum

    Misafir, 07.07.2011 14:11:00

Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
Cevizli Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 441 2225 Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...