Maliye Bakanlığı logo

Tel: (0312) 415 2900 veya 444 01 89

Adres: Devlet Mh. Dikmen Caddesi, Bakanlık Merkez Bina, Pk: 06650, Devlet, Çankaya, Ankara, Türkiye


Maliye Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Dikmen Caddesi) yer alıyor. Maliye Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maliye Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Maliye Bakanlığı
    Toplam 58 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maliye Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maliye Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maliye Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Maliye Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...