Tel: (0212) 453 8200

Adres: Akşemseddin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No: 56, , İstanbul, Türkiye


Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde yer alıyor. Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı

0 görüş var

Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.03 puan almıştır.
Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı
Akşemsettin Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 453 8200 Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Deftarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...