Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 415 2900

Adres: İlkadim Caddesi, Merasim Sokak, Pk: 06450, Dikmen, Çankaya, Ankara, Türkiye


Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Merasim Sokak) yer alıyor. Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...