Tel: (0212) 445 6749

Adres: Demirkapı Mah. Velioğlu Cd. No: 125 Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Malazgirt İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Demirkapı Mah. mahallesinde yer alıyor. Malazgirt İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Malazgirt İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Malazgirt İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Malazgirt İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Malazgirt İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • şuan amasya göynücekte lise üçe geçmiş bir öğrenciyim zamanında bu okulda okumayı çok istemiştm ama kısmet değilmiş bildiğime göre eğitimi güzel fakat bize uzktı.nese artık şuan bu okulda okuyan öğrencilere slmlarımı iletiyorm başarılar diliyorum

    Misafir, 23.07.2010 19:10:00

Malazgirt İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Malazgirt İlköğretim Okulu
Demirkapı Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 445 6749 Malazgirt İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Malazgirt İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...