Tel: (0212) 583 7979

Adres: İncirli Cad. No: 24 Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Malatya Sofrası, Bakırköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Malatya Sofrası, Bakırköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Malatya Sofrası, Bakırköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Malatya Sofrası, Bakırköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Malatya Sofrası, Bakırköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Malatya Sofrası, Bakırköy

0 görüş var

Malatya Sofrası, Bakırköy adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Malatya Sofrası, Bakırköy
Kartaltepe Mah.İncirli Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 583 7979 Malatya Sofrası, Bakırköy

Aşağıdaki formu kullanarak Malatya Sofrası, Bakırköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...