Tel: (0422) 323 5869

Adres: Atatürk Cad. İnönü Kapalı Çarşı Yanı No: 1 44100, Malatya, Türkiye


Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü, Malatya ili Malatya Merkez ilçesinin Hamidiye Mah. mahallesinde (Mücelli Caddesi) yer alıyor. Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü
Hamidiye Mah.Mücelli Caddesi, Malatya Merkez, Malatya.
+90(0422) 323 5869 Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Malatya Merkez Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...