Tel: (0248) 213 4575

Adres: Mehmet Akif Ersoy Ünv. Myo, , 15100 Bahçelievler, , Burdur, Türkiye


MAKÜ Meslek Yüksek Okulu, Burdur ili Burdur Merkez ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde yer alıyor. MAKÜ Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MAKÜ Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    MAKÜ Meslek Yüksek Okulu
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.31 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak MAKÜ Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MAKÜ Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MAKÜ Meslek Yüksek Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak MAKÜ Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...