Tel: (0212) 234 2727

Adres: Baruthane Cad. Lalaşahin Sok. No: 85 Feriköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Feriköy Mah. mahallesinde (Gediz Sokak) yer alıyor. Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu
Feriköy Mah.Gediz Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 234 2727 Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mahmut Şevket Paşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...