Tel: (0216) 526 1598

Adres: Bostancı Cad. No: 174 Keyap Çarşısı Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Mahal, Yukarı Dudullu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Keyap) yer alıyor. Mahal, Yukarı Dudullu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mahal, Yukarı Dudullu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mahal, Yukarı Dudullu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mahal, Yukarı Dudullu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mahal, Yukarı Dudullu

0 görüş var

Mahal, Yukarı Dudullu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Mahal, Yukarı Dudullu
Yukarı Dudullu Mah.Keyap, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 526 1598 Mahal, Yukarı Dudullu

Aşağıdaki formu kullanarak Mahal, Yukarı Dudullu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...